Mehtap Polat

Hafta sonu GAP turumuz çok güzeldi.Ben gezi turumu buldum. Herkese tavsiye ederim. Herşey için teşekkürler 😊👋

Mesaj Tarihi: 26 Eylül 2023 Salı

Enes Akınci

Tur çok bilgilendirici ve eğlenceli gerçekleşti.Melike hanım bizi çok iyi organize etti.Şu ana geldiğim en iyi tur oldu.Turevel turizm ekibine ve Melike hanıma çok teşekkür ediyorum.

Mesaj Tarihi: 07 Mayıs 2023 Pazar

Harun akpınar

Çok çok eğlenceli bir tur oldu şirkete ve tur rehberimize çok teşekkür ederim çok ilgiliydiler

Mesaj Tarihi: 02 Mayıs 2023 Salı

Arzu Gündoğdu

Sizin hiç fotoğraflarınızın güzelliğine kadar düşünen rehberiniz oldu mu ? Bizim oldu💅🏻 İki gün boyunca Şanlıurfa ve Mardin’i görmekle kalmadık, aynı zamanda da tarihlerini ve halkının yaşayışını bizzat o şehirlerin yerlilerinden öğrendik. Yıllar boyu farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu topraklarda artık bizim de ayak izimiz var! Tur rehberimiz Sefa Bey bu süreç boyunca her şeyimizle bizzat ilgilendi. İçtiğimiz çaylar ve fotoğraflarımız bile dahil :) İşini severek yapan insanlarla hem varmak hem de yol güzel oluyor. Biraz kafa dağıtmak için katıldığım bu geziyi katladım, hiç unutulmamasını dileyerek güzel anılarımın arasına kaldırdım. Sefa Bey’e ve Turevel’e bu güzel iki gün için teşekkürler! (Yerler dolmadan rezarvasyonunuzu yapın hadi siz bu yazıyı okurken dolmamıştır umarım🙈)

Mesaj Tarihi: 09 Kasım 2022 Çarşamba

Merve AKTAŞ

Sevgili Turevel İnternette Erzurum çıkışlı turları aratirken çikan alalade bir tür şirketiydiniz sadece.. Oysa nerden bilebilirdim en güzel hikayelerimden birinin ortaği olacağınızı.. Kahkalarimizin birbirine karıştığı en güzel anlarda hani korkarız ya şimdi bir şey olacak ve bu büyü bozulacak diye ..Çok şansliydik ki bizim için harika bir tür oldu..Başari şansa bırakılmaz denir ya kesinlikle öyle .Tur rehberimiz Sefa Bey her şeyi özenle planlamıştı,bizleri hiç yalnız bırakmadı ,En önemlisi sanırım hep anlayışlı ve güler yuzlu oluşuydu. İşini severek yapan insanların mutluluguydu bu sanırım .Sadece o da değil şoförlerimiz,gezi boyunca bizlere refakat eden ;bilgi birikimlerinden istifa ettiğimiz rehberlerimiz ve tura katılan bütün arkadaşlarımız harikaydı ... İyi ki dediğim bir anı birakiyorum buraya ..iyi ki siz ..iyi ki Turevel ..

Mesaj Tarihi: 07 Kasım 2022 Pazartesi

Servet Ergin

GAP turuna katıldık. Son derece eğlenceli ve bilgilendirici bir tur oldu. Organizasyon profesyonel, seçilen mekanlar birbirinden güzeldi. Sefa bey son derece yakından tüm grupla ilgilendi. Herkese tavsiye ederim

Mesaj Tarihi: 06 Kasım 2022 Pazar

Yasemin çiftci

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki son zamanlarda geçirdiğim en güzel ve eğlenceli zamanları geçirdim bu yüzden tüm turevel ailesine özel olarakta rehberlerimiz Sefa beye ve Nihal hanıma ve araç kullanma yeteneği ile benden tam not alan şoförümüz Ferit beye çok teşekkür ederim. Gitmeyi düşünen kişilere ise şiddetle katılmalarına tavsiye ettiğim bir etkinlik. Tur ekibi sayesinde huzurlu ve rahat yolculukla beraber zamanınızın dolu dolu geçtiği anlar geçiriyorsunuz. Sizler için önceden araştırılıp daha önce iletişime geçilen mekanlarda güvenilir bir şekilde alışveriş yapıp önceden yapılan rezervasyon hizmeti ile hiç beklemeden yemek ihtiyacını en kısa sürede halledip daha fazla mekan ziyareti yapma ikamı sunulması da tur programının sizlere sunmuş olduğu güzel hizmetler arasında olup bir kere daha iyiki bu turu seçmişim hissini sizlere her zaman yaşattıran ve tabiki benim gibi takıntılı birine bile bu kadar sabırlı olan bir tur kendileri ☺😅 Her şey için tekrar teşekkür ederim .☺

Mesaj Tarihi: 24 Ekim 2022 Pazartesi

Mümtaz HEPEKBİÇ

Çok harika, dolu dolu, eğlenceli, bilgilendirici 2 gün geçirdim. Turun planlaması çok iyiydi. Tur çalışanları oldukça ilgili, yardım sever ve nazikti. Özellikle bize rehberlik eden Sefa Beye ve şöförumuz Ömer beye tesekkurlerimi sunuyorum.

Mesaj Tarihi: 15 Ağustos 2022 Pazartesi

Mümtaz HEPEKBİÇ

Çok harika, dolu dolu, eğlenceli, bilgilendirici 2 gün geçirdim. Turun planlaması çok iyiydi. Tur çalışanları oldukça ilgili, yardım sever ve nazikti. Özellikle bize rehberlik eden Sefa Beye ve şöförumuz Ömer beye tesekkurlerimi sunuyorum.

Mesaj Tarihi: 15 Ağustos 2022 Pazartesi

Buse Nur zeybek

22 /25 Temmuz tarihlerinde turunuza katıldık çok memnun kaldık Sefa Korkmaz’a teşekkür ederim güzel bi hafta sonu oldu. Güler yüz ve ilgiyle tüm taleplerimizi dinledi elinden geleni yaptı eline emeğine sağlık 👍🏻

Mesaj Tarihi: 26 Temmuz 2022 Salı

12